Progimnazijos komisijos ir darbo grupės
Mokyklos veiklos kokybės įsivertinimo darbo grupė
Pirmininkė - Marija Dubinina, psichologė.
Narės:
Brigita Rudienė, kūno kultūros vyr. mokytoja;
Irena Teišerskienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui;
Asta Pakėnienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui.
Viešojo pirkimo komisija
Pirkimo organizatorė - Roma Aidukonienė, direktoriaus pavaduotoja ūkiui ir bendriesiems klausimams.
Nariai:
Adomas AndriejusUsenavičius.
Darbuotojų žinių patikrinimo priešgaisrinės saugos klausimais organizavimo komisija
Roma Aidukonienė, direktoriaus pavaduotoja ūkiui ir bendriesiems klausimams;
Irena Teišerskienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui.
Mokyklos 2023 metų metinio veiklos plano projekto rengimo darbo grupė
Irena Teišerskienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui;
Asta Pakėnienė, Mokyklos metodinės tarybos pirmininkė;
Diana Kapušinskienė, gamtos mokslų, informacinių technologijų ir matematikos metodinės grupės pirmininkė;
Jolanta Kristina Jasmontienė, klasių vadovų metodinės grupės pirmininkė;
Alma Kasparavičienė, pradinio ugdymo metodinės grupės pirmininkė;
Aušra Januškienė, mokytojų ir pagalbos mokiniui specialistų (išskyrus psichologus) atestacijos komisijos narė;
Diana Mockuvienė, mokytojų ir pagalbos mokiniui specialistų (išskyrus psichologus) atestacijos komisijos narė;
Birutė Plungienė, lavinamųjų ir socialinių mokslų metodinės grupės pirmininkė;
Eglė Kaniauskaitė-Grigienė, Mokyklos tarybos pirmininkė;
Inga Dvariškienė, Vaiko gerovės komisijos narė;
Reda Sadauskienė, Vaiko gerovės komisijos narė;
Marija Dubinina, Mokyklos veiklos kokybės įsivertinimo grupės pirmininkė;
Jolanta Momkienė; lietuvių kalbos mokytoja;
Kristina Šauklienė, kalbų metodinės grupės pirmininkė;
Airina Rimkevičienė, pradinio ugdymo mokytoja;
Daiva Tamkuvienė, profesinės sąjungos pirmininkė;
Jokūbas Dargis, progimnazijos Mokinių lyderių klubo prezidentas.
Vaiko gerovės komisijos nariai ir jų funkcijos
Komisijos pirmininkė – direktoriaus pavaduotoja ugdymui, Asta Pakėnienė, atsakinga už Komisijos darbo organizavimą ir krizių valdymą.
Sekretorė – anglų kalbos mokytoja Jūratė Kaniauskienė, – atsakinga už Komisijos dokumentaciją ir rengia Komisijos posėdžių medžiagą.
Nariai:
Socialinė pedagogė, Inga Dvariškienė – atsakinga už vaikų socialinį ir emocinį ugdymą, socialinės pedagoginės pagalbos vaikui organizavimą, mokyklos patyčių situacijos, prevencijos ir intervencijos stebėsenos koordinavimą.
Psichologė, Marija Dubinina – atsakinga už pozityvaus mokyklos mikroklimato kūrimą ir pozityvių vertybių puoselėjimą, rūpinasi pozityvaus mokyklos mikroklimato kūrimu.
Specialioji pedagogė, logopedė, Reda Sadauskienė – atsakinga už mokinių, turinčių specialiųjų ugdymosi poreikių, į traukųjį ugdymą.
Logopedė, specialiojo pedagogė, Jurgita Dobrovolskienė – atsakinga už mokinių, turinčių specialiųjų ugdymosi poreikių, įtraukųjį ugdymą.
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui, Irena Teišerskienė – pavaduoja Vaiko gerovės komisijos pirmininką ir atlieka jo funkcijas jam nesant. Atsakinga už specialiųjų ugdymosi poreikių turinčių mokinių ugdymą.
Direktorė, Lina Logvinovienė, – atsakinga už mokyklos bendruomenės švietimą ir informacijos sklaidą, mokinių atvykusių iš užsienio, integraciją.
Pradinio ugdymo metodinės grupės pirmininkė, Alma Kasparavičienė – atsakinga už komunikavimą ir bendradarbiavimą su 1–4 klasių mokinių vadovais.
Klasių vadovų metodinės grupės pirmininkė, Birutė Plungienė–Gintilė – atsakinga už komunikavimą ir bendradarbiavimą su 5-8 klasių mokinių vadovais.
Nuolat veikiančio turto ir įsipareigojimų komisija
Pirmininkė - Irena Teišerskienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui;
Nariai:
Judita Agajeva, rūbininkė-budėtoja;
Inga Dvariškienė, soc. pedagogė.
Mažos vertės pirkimų organizavimo komisija
Roma Aidukonienė, direktoriaus pavaduotoja ūkio ir bendriesiems klausimams;
Irena Teišerskienė, direktoriaus pavaduotoją ugdymui.
Inesa Norvilienė, raštinės administratorė;
Adomas Andriejus Usenavičius;
Vaiva Dilertienė, bibliotekininkė.
2022–2023 mokslo metų ugdymo pradinio ir pagrindinio mokyklos ugdymo plano projekto rengimo darbo grupė
Asta Pakėnienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui;
Irena Teišerskienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui;
Diana Kapušinskienė, gamtos mokslų, informacinių technologijų ir matematikos metodinės grupės pirmininkė;
Daiva Tamkuvienė, Mokyklos metodinės tarybos pirmininkė;
Ilona Gedvilienė, klasių vadovų metodinės grupės pirmininkė;
Alma Kasparavičienė, pradinio ugdymo metodinės grupės pirmininkė;
Evelina Samuitienė, kalbų metodinės grupės pirmininkė;
Inga Jucienė, lavinamųjų ir socialinių mokslų metodinės grupės pirmininkė;
Eglė Kaniauskaitė-Grigienė, Mokyklos tarybos pirmininkė.
Priešgaisrinės saugos tikrinimo komisija
Pirmininkė - Roma Aidukonienė, direktoriaus pavaduotoja ūkiui ir bendriesiems klausimams.
Nariai:
Irena Teišerskienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui;
Jolanta Grinevičienė, žmogaus saugos mokytoja.
Progimnazijoje veikia šios savivaldos institucijos: mokyklos taryba, mokytojų taryba, mokinių taryba, tėvų taryba, metodinė taryba.
Mokyklos taryba
Mokyklos taryba yra aukščiausia progimnazijos savivaldos institucija, renkama trejiems metams. Taryba telkia progimnazijos mokinius, mokytojus, tėvus ar kitus teisėtus mokinio atstovus, vietos bendruomenę demokratiniam progimnazijos valdymui, padeda spręsti progimnazijai aktualius klausimus, atstovauti direktoriui teisėtiems progimnazijos interesams.
Tarybą sudaro 9 nariai: trys tėvai, trys mokytojai, trys mokiniai.
Mokyklos taryba:
Mokytojų taryba
Mokytojų taryba – nuolat veikianti progimnazijos savivaldos institucija mokytojų profesiniams ir bendriesiems ugdymo klausimams spręsti. Ją sudaro progimnazijos direktorius, direktoriaus pavaduotojai ugdymui, skyrių ir kitų padalinių, susijusių su ugdymu, vadovai, visi progimnazijoje dirbantys mokytojai ir kiti tiesiogiai ugdymo procese dalyvaujantys asmenys.
Mokytojų tarybai vadovauja progimnazijos direktorius.
Mokytojų taryba:
Mokinių lyderių klubas
Mokinių lyderių klubas - aukščiausia mokinių savivaldos institucija, renkama dvejiems metams. Lyderių klubą sudaro prezidentas, jo pavaduotojas ir 11-15 narių. Prezidentas renkamas slaptu balsavimu balsų dauguma progimnazijojoje organizuojamų visuotinių 1-8 klasių mokinių rinkimų metu.
Mokinių lyderių klubas:
Mokinių aktyvas
Mokinių aktyvą sudaro dvejiems metams atviru balsavimu klasės mokinių susirinkime išrinktas seniūnas, jo pavaduotoja ir 1-3 nariai.
Mokinių aktyvas:
Tėvų taryba
Tėvų tarybą sudaro klasių tėvų aktyvų pirmininkai.
Tėvų taryba:
Metodinė taryba
Mokyklos metodinės veiklos prioritetai:
Metodinės tarybos veiklos kryptys:
Metodinės veiklos uždaviniai:
Metodinės veiklos formos:
1-8 KLASĖ
1. 8.15 - 9.00
2. 9.10 - 9.55
3. 10.05 - 10.50
4. 11.10 - 11.55
5. 12.25 - 13.10
6. 13.15 - 14.00
7. 14.05 - 14.50
8. 14.55 - 15.40
1-8 klasių atostogos
(2023-2024 m. m.):
Rudens
2023-10-30 - 2023-11-03
Žiemos (Kalėdų)
2023-12-27 - 2024-01-05
Žiemos
2024-02-19 - 2024-02-23
Pavasario (Velykų)
2024-04-02 - 2024-04-05
Savivaldybės biudžetinė
įstaiga
Mokyklos adresas:
Tilžės g. 39,
LT-91255 Klaipėda
El. paštas:
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Tel./faksas
(8 46) 38 35 80
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190439717